Wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczyFirma Szaniec prowadzi wynajem osuszaczy \. W swojej ofercie posiadamy również sprzedaż oraz serwis osuszaczy.Prowadzimy wynajem osuszaczy na terenie całego kraju.

Urządzenia te służą do osuszania powietrza z otoczenia. Warunkiem uzyskania maksymalnej wydajności osuszacza powietrza jest podniesie temperatury w pomieszczeniu, które ma być osuszane. Przykłady zastosowania osuszaczy powietrza opisane są poniżej.

Nasze osuszacze powietrza pozwalają usunąć wilgoć z mieszkań, domów jednorodzinnych czy innych obiektów zamkniętych. Proces osuszania należy zacząć jak najwcześniej, aby nie dopuścić do rozwoju pleśni i grzybów. Nasze urządzenia do osuszania są mobilne, co ułatwia przemieszczanie między pokojami w domu czy mieszkaniu.

Osuszacze powietrza potrafią cztery razy szybciej usunąć wilgoć w porównaniu do metod tradycyjnych. Najczęstsze skutki zawilgoconych pomieszczeń to niszczenie ścian, narost pleśni, grzybów.

Wypożyczalnia osuszaczy Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź, Kielce, Rzeszów, Szczecin, Opole, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz

 

wynajem osuszaczy powietrzaWykorzystanie osuszaczy powietrza podczas remontów

Za pomocą osuszaczy powietrza uzyskać można odpowiednią izolacyjność, wytrzymałość i trwałość konstrukcji. Metoda osuszania za pomocą profesjonalnych urządzeń jest metodą szybszą co pozwala na krótszy czas realizacji inwestycji co w dłużej perspektywie daje większe korzyści finansowe. Metoda najczęściej stosowana jest przy świeżo położonych tynkach, pomalowanych ścianach czy przed ułożeniem parkietu, gdy posadzka jest jeszcze wilgotna. Zaniechanie takich działań, przy podwyższonej wilgotności może generować dodatkowe koszty wynikające z późniejszymi poprawkami.

Osuszanie przed rozwojem pleśni i bakterii

Jeżeli wilgotność powietrza w pomieszczeniu jest powyżej 70% to jest idealne środowisko do rozwoju wirusów, bakterii, pleśni. Następstwem tego mogą być problemy zdrowotne (bóle głowy, alergie) lub/i szybsze niszczenie ścian czy sufitów w obiektach co podnosi koszty napraw. Najczęściej wysoką wilgotność spotykamy w budynkach ze słabą izolacją np. kamienicach itp.

Wiele przedsiębiorstw z branży przemysłowej do zachowania odpowiednich procesów technologicznych wymaga utrzymanie określonego poziomu wilgotności powietrza. W wielu przypadków poziom wilgotności powinien być niższy niż w otoczeniu. Zastosowanie osuszaczy powietrza to między innymi przemysł farmaceutyczny, spożywczy czy też drzewny.

Nasza firma zajmuje się również wynajmem nagrzewnic, klimatyzatorów oraz nawilżaczy.

Obsługujemy teren całego kraju.

wynajem urządzeń