Mycie pojazdów

Jedną z usług firmy Szaniec jest mycie  pojazdów. Oferujemy kompleksowe czyszczenie samochodów. Wykorzystujemy do czyszczenia najlepsze środki dostępne na rynku, by zapewnić pełne zadowolenie naszym klientom z oferowanych przez nas usług. Oferujemy zarówno samo mycie pojazdu, jak również pełen komplet czyli odkurzanie wnętrza oraz czyszczenie elementów plastikowych.

Oferujemy również  pielęgnacje opon i czyszczenie felg.

Nakładamy na karoserię woski ochronne pianownicą, oraz ręcznie. Polerujemy z rys karoserie samochodowe. Doczyszczamy akrylowe lakiery ręcznie i polerką mechaniczną.

Prowadzimy regenerację plastikowych kloszy samochodowych. Regeneracja polega na usuwaniu rys, zażółceń i przywróceniu przejrzystości kloszy.

Firma Szaniec zajmuje się także osuszaniem pojazdów po zalaniach. Usługa polega na znalezieniu i usunięciu przyczyny zalewania pojazdu, oraz zdemontowaniu np. wykładziny podłogowej, osuszeniem jej , wymianą wygłuszeń, ponownym zamontowaniem elementów i osuszeniem.

Ponadto zajmujemy się również praniem tapicerki samochodowej. Poradzi my sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zleceniem.