Wynajem klimatyzatorów

wynajem klimatyzatorówFirma Szaniec prowadzi wynajem klimatyzatorów, obsługujemy między innymi takie miasta jak Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź, Częstochowa. Zajmujemy się także serwisem i montażem  klimatyzatorów na terenie całego kraju.

W swojej ofercie wynajmu posiadamy małe przenośne klimatyzatory gazowe, jak również duże mobilne klimatyzatory ewaporacyjne, znane są również pod nazwą schładzarek ewaporacyjnych, czy też schładzarek adiabatycznych.

W naszej  ofercie wynajmu znajdą Państwo także nagrzewnice powietrza, nawilżacze, osuszacze, wentylatory przemysłowe oraz agregaty prądotwórcze.

Nasza wypożyczalnia klimatyzatorów obsługuje obszar całej Polski, urządzenia dowozimy kurierem, jak również zapewniamy obsługę i montaż. Wszelkich informacji dotyczących wynajmu naszych urządzeń udzielamy telefonicznie pod numerem tel. 95 722 10 20 lub mailowo biuro@szaniec.pl.

Wynajem klimatyzatorów ewaporacyjnych

Klimatyzatory ewaporacyjne świetnie sprawują się przy klimatyzowaniu, schładzaniu i wietrzeniu pomieszczeń o dużej kubaturze, takich jak hale produkcyjne, namiotowe, wystawowe, targowe i sportowe. Ich działanie docenić mogą również wszelakie rodzaje obiektów gastronomicznych, sportowych i rekreacyjnych. Klimatyzatory mogą być również stosowane w obiektach o charakterze rolnym i florystycznym, schładzane przez nie powietrze nie ulega wysuszeniu. Ogromną zaletą naszych klimatyzatorów jest ich tania eksploatacja i prostota w obsłudze. Urządzenia są w pełni ekologiczne, gdyż nie wykorzystują w procesie chłodzącym freonu, lecz zwykłą wodę.

Nasze klimatyzatory ewaporacyjne mają zastosowanie do schładzania i wymiany świeżego powietrza w takich obiektach jak:

– hale produkcyjne

– zakłady produkcji tworzyw sztucznych: wtryskownie, produkcja folii i opakowań

– zakłady produkcji i obróbki metali

– drukarnie

– szklarnie

– domy weselne i restauracje

– hale namiotowe

– serwerownie (Data Center)

– fermy drobiu, chlewnie i obory

Do mniejszych pomieszczeń niewymagających dopływu świeżego powietrza polecamy tradycyjne klimatyzatory sprężarkowe:

– biura

– sklepy

– mieszkania

Do pomieszczeń w których wymagane jest dostarczenie dużej ilości świeżego chłodnego powietrza niskim kosztem, polecamy klimatyzatory ewaporacyjne. Dzięki naszym klimatyzatorom wentylacja i chłodzenie hal przemysłowych, produkcyjnych, magazynowych i namiotowych nigdy nie było tak proste. Zapraszamy do kontaktu.

Obsługujemy teren  całego kraju

Skontaktuj się z nami:

Racławicka 2
66-400 Gorzów Wielkopolski
95 722 10 20

Film instruktażowy – klimatyzacja ewaporacyjna:https://www.youtube.com/watch?v=w0UPSSwR83Q