Wynajem nagrzewnic w atrakcyjnych cenach

wynajem nagrzewnicFirma Szanie oferuje wynajem nagrzewnic na terenie całej Polski. W naszej bogatej ofercie wynajmu urządzeń znajdą Państwo nagrzewnice olejowe, nagrzewnice elektryczne oraz nagrzewnice gazowe. Ponadto prowadzimy również sprzedaż nagrzewnic. W naszym asortymencie posiadamy również wszelkie potrzebne akcesoria takie jak zbiorniki paliwa, rękawy powietrza oraz przedłużacze.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie ogrzewania powietrza. Warto nadmienić iż posiadamy bardzo atrakcyjne ceny oraz proste i przyjazne dla klienta warunki wynajmu nagrzewnic i innych urządzeń. Prowadzimy również wynajem między innymi klimatyzatorów, osuszaczy oraz nawilżaczy powietrza.

Nasza wypożyczalnia posiada w swojej ofercie:

  1. Nagrzewnice olejowe z odprowadzaniem spalin – Posiadające wymiennik ciepła dzięki czemu paliwo spalane jest w zamkniętej komorze spalania, a powietrze jest ogrzewane przez wymiennik ciepła. Dzięki zastosowaniu wymiennika ciepła nadają się doskonale do ogrzewania pomieszczeń w których przebywają ludzie i zwierzęta.
  2. Bezwymiennikowe nagrzewnice olejowe – Nieposiadające wymiennika ciepła, gdzie paliwo ogrzewane jest bezpośrednio przez płomień ze spalanego paliwa. Z powodu braku wymiennika ciepła nagrzewnice te przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń w których nie przebywają ludzie. Nagrzewnice olejowe bez odprowadzania spalin nadają się również do ogrzewania lokalizacji otwartych. 
  3. Gazowe nagrzewnice – W tych urządzeniach czynnikiem ciepła jest gaz. Nagrzewnice gazowe na propan-butan dostarczają czyste i ciepłe powietrze dzięki czemu są świetną alternatywą dla nagrzewnic olejowych.
  4. Nagrzewnice elektryczne

Niektóre z naszych nagrzewnic powietrza na wynajem

Sobi 30K – Nagrzewnice olejowa, wysokociśnieniowa z odprowadzaniem spalin o mocy grzewczej 30 kW. Nagrzewnica ta posiada komorę spalania wykonaną ze stali nierdzewnej, wyposażoną w funkcję automatycznego wychładzania.

 

 

 

nagrzewnica sobi z oferty wynajmu

Sobi 30 – Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin Sobi 30 o mocy grzewczej 30 kW. Niskociśnieniowa nagrzewnica posiadająca komorę spalania wykonaną ze stali nierdzewnej i termostat zabezpieczający przed przegrzaniem urządzenia.

 

 

 

Wszelkich informacji na temat wynajmu naszych urządzeń udzielimy Państwu telefonicznie 95 722 10 20 lub za pomocą e-mail: biuro@szaniec.pl

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, a nasi doradcy pomogą przy wyborze odpowiednich urządzeń.

Zalety nagrzewnic powietrza

Wynajem nagrzewnicWielką zaletą nagrzewnic powietrza jest szybkość z jaką potrafią ogrzewać pomieszczenia, a także lokalizacje otwarte. Jeżeli inne metody zawodzą, nagrzewnica powietrza z pewnością spełni Państwa oczekiwania. 

Mobilność naszych nagrzewnic powietrza oraz ich niewielkie rozmiary sprawiają iż są  niezastąpione podczas wykorzystywania ich w przeróżnych miejscach – począwszy od drobnych prac remontowych, hal produkcyjnych, scen koncertowych na uprawach kończąc. Wynajem nagrzewnic to nasza specjalność. Nasze urządzenia są gotowe do użytku już po ich rozstawieniu. Prostota obsługi i niezawodność naszych urządzeń sprawią iż będą Państwo całkowicie usatysfakcjonowani z ich wyboru. Nagrzewnice powietrza znajdą zastosowanie w ogrzewaniu zarówno całych pomieszczeń jak i wybranych miejsc.

 

Zalety wynajmu nagrzewnic powietrza

  • Niższe koszta wynajmu urządzeń grzewczych niż zakupu nagrzewnic.
  • szeroki wybór wynajmu nagrzewnic powietrza.
  • fachowe doradztwo naszych fachowców przy wyborze odpowiedniego urządzenia.
  • Przy dłuższym terminie wynajmu indywidualna wycena.
  • Opieka techniczna na cały okres wynajmu.
  • Transport własny lub przez firmę kurierską.

Nie czekaj, dołącz już dziś do szerokiego grona zadowolonych klientów. Zaufało na już mnóstwo firm i klientów indywidualnych z którymi stale współpracujemy. Firma Szaniec to przede wszystkim gwarancja dobrych cen i pełnej satysfakcji. Dla nas zadowolenie klienta jest najważniejsze.