Wynajem klimatyzatorów Gorzów Wielkopolski

Prowadzimy wynajem klimatyzatorów, jednym z miast jakie obsługujemy jest Gorzów Wielkopolski. W swojej ofercie posiadamy również wynajem nagrzewnic, osuszaczy powietrza, nawilżaczy, wentylatorów przemysłowych i agregatów prądotwórczych.

CENNIK WYNAJMU NAGRZEWNIC

CENNIK WYNAJMU KLIMATYZATORÓW

CENNIK WYNAJMU OSUSZACZY POWIETRZA

CENNIK WYNAJMU WENTYLATORÓW PRZEMYSŁOWYCH

CENNIK WYNAJMU NAWILŻACZY POWIETRZA

AKCESORIA

CENNIK WYNAJMU AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH

Wynajem klimatyzatorów

W naszej ofercie wynajmu znajdą Państwo klimatyzatory ewaporacyjne oraz gazowe. Klimatyzatory mobilne gazowe mają zastosowanie do małych pomieszczeń takich jak: mieszkania, biura i sklepy.

klimatyzatory ewaporacyjne zamiennie zwane jako klimatyzatory adiabatyczne najczęściej stosuje się do chłodzenia i wentylowania pomieszczeń wielkokubaturowych, których schłodzenie tradycyjną klimatyzacją gazową (sprężarkową ) jest drogie ze względu na duży pobór energii elektrycznej. Klimatyzacja ewaporacyjna jest ok. 8 – 10 razy tańsza od klimatyzacji sprężarkowej. Doskonale wentyluje chłodzone pomieszczenia bez ujemnego wpływu na wydajność chłodniczą, oraz oczyszcza powietrze.

Serwis klimatyzatorów

Nasza firma zajmuje się serwisem klimatyzacji- czyszczeniem, dezynfekcją i odkażaniem filtrów, zwojów w klimatyzatorach. Nasze działanie za pomocą środków bakteriobójczych zabija salmonellę, legionellę, pneumophila oraz inne drobnoustroje, bakterie, pleśnie i grzyby osadzające się na zwojach parownika. Osadzanie się takowych wywołuję powstawanie nieprzyjemnych zapachów i może prowadzić do reakcji alergicznych wśród użytkowników.

Dlaczego serwis klimatyzacji jest tak ważny?

Nieserwisowana klimatyzacja może być przyczyną powstawania wielu różnych chorób. Z tego też względu należy pamiętać, aby systematycznie wymieniać filtry klimatyzatorów. Zalecanym czasem funkcjonowania filtra jest 6 miesięcy, jednakże ważnym jest uwzględnianie w jakich warunkach funkcjonuje filtr. Jeżeli są to warunki o dużym zapyleniu lub wilgotności, filtr należy wymieniać częściej.

Serwis

Nasza doświadczona kadra, w sposób profesjonalny zaopiekuje się Państwa sprzętem klimatyzacyjnym. Zadbamy nie tylko o skuteczną naprawę ale przedłużenie żywotności powierzonego nam sprzętu.

Wypożyczalnia sprzętu

Nasz firma prowadzi również wynajem nagrzewnic, osuszaczy powietrza, wentylatorów przemysłowych, nawilżaczy powietrza, oraz agregatów prądotwórczych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wypożyczalnia klimatyzatorów, nagrzewnic powietrza, nawilżaczy i osuszaczy – Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

Skontaktuj się z nami:

SZANIEC S.C.

T. Bicki K. Sokołowski

Racławicka 2
66-400 Gorzów Wielkopolski
95 722 10 20