Pranie tapicerki samochodowej Gorzów

Jedną z usług Naszej firmy jest pranie tapicerki samochodowej. Niezależnie od materiału, z jakiego jest wykonana, tapicerka samochodowa dosyć szybko ulega zabrudzeniu. Nawet jeżeli systematycznie okurzasz pojazd, brud z czasem wnika we włókna tapicerki.

Profesjonalizm przede wszystkim

Pierwszym krokiem przed przystąpieniem do prania jest naturalnie porządne odkurzenie całego wnętrza samochodu. Następnie w zależności od materiału tapicerki używamy odpowiednich środków najlepszych producentów. Do prania podłogi i foteli środek czyszczący nakładamy przy pomocy szczotki i gąbek, zaś do prania podsufitki używamy delikatniejszych technik, by uniknąć jej zbytniego namoczenia i odklejania. Do czyszczenia tapicerki skórzanej używamy specjalnych mleczek czyszczących, nawilżających i odżywiających materiał, dzięki czemu skóra długo zachowuje swój wygląd, właściwości i nie zaczyna pękać.

Firma Szaniec zajmuje się również praniem dywanów, wykładzin, tapicerki oraz żaluzji pionowych. Ponadto prowadzimy wynajem urządzeń takich jak: Klimatyzatory ewaporacyjne, sprężarkowe, nagrzewnice olejowe, gazowe i elektryczne, osuszacze powietrza i wiele więcej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług naszej firmy. 

Zapraszamy.