Serwis klimatyzacji

serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji

serwis klimatyzacjiNasza firma prowadzi profesjonalny serwis klimatyzacji. Zajmujemy się czyszczeniem, dezynfekcją i odkażaniem filtrów, zwojów w klimatyzatorach. Nasze działanie powoduje za pomocą środków bakteriobójczych zabija salmonellę, legionellę, pneumophila oraz inne drobnoustroje, bakterie, pleśnie i grzyby osadzające się na zwojach parownika. Osadzanie się takowych wywołuję powstawanie nieprzyjemnych zapachów i może prowadzić do reakcji alergicznych wśród użytkowników. Nieserwisowana klimatyzacja może być przyczyną powstawania wielu różnych chorób. Z tego też względu należy pamiętać, aby systematycznie wymieniać filtry klimatyzatorów. Zalecanym czasem funkcjonowania filtra jest 6 miesięcy, jednakże ważnym jest uwzględnianie w jakich warunkach funkcjonuje filtr. Jeżeli są to warunki o dużym zapyleniu lub wilgotności, filtr należy wymieniać częściej.

Serwis

Nasza doświadczona kadra, w sposób profesjonalny zajmie się serwisem Państwa klimatyzacji. Zadbamy nie tylko o skuteczną naprawę ale przedłużenie żywotności powierzonego nam sprzętu. Zapraszamy!

Klimatyzacja

Zadaniem urządzeń klimatyzujących jest stworzenie warunków w których użytkownik czuje się najbardziej komfortowo. Klimatyzator reguluje temperaturę jak i wilgotność w pomieszczeniach dodatkowo wytwarza czyste, świeże i zdrowe powietrze, usuwając z niego nadmierną wilgoć i zapobiega pleśni. Nasze urządzenia gwarantują cichą pracę i nie wytwarzają przeciągu.

Skontaktuj się z nami:

SZANIEC S.C.

T. Bicki K. Sokołowski

Racławicka 2
66-400 Gorzów Wielkopolski
95 722 10 20