Wynajem klimatyzatorów

wynajem klimatyzatorówFirma Szaniec prowadzi wynajem klimatyzatorów ewaporacyjnych oraz sprężarkowych. Zajmujemy się także serwisem i montażem  klimatyzatorów na terenie całego kraju.

W swojej ofercie posiadamy małe przenośne klimatyzatory gazowe, jak również duże mobilne klimatyzatory ewaporacyjne (wyparne), znane są również pod nazwą schładzarek ewaporacyjnych, klimatyzerów, czy też schładzarek adiabatycznych.

W naszej  ofercie wynajmu znajdą Państwo także nagrzewnice powietrza, nawilżacze, osuszacze, wentylatory przemysłowe oraz agregaty prądotwórcze.

Klimatyzatory ewaporacyjne

Klimatyzatory ewaporacyjne świetnie sprawują się przy klimatyzowaniu, schładzaniu i wietrzeniu pomieszczeń o dużej kubaturze, takich jak hale produkcyjne, namiotowe, wystawowe, targowe i sportowe. Ich działanie docenić mogą również wszelakie rodzaje obiektów gastronomicznych, sportowych i rekreacyjnych. Klimatyzatory mogą być również stosowane w obiektach o charakterze rolnym i florystycznym, schładzane przez nie powietrze nie ulega wysuszeniu. Ogromną zaletą naszych klimatyzatorów jest ich tania eksploatacja i prostota w obsłudze. Urządzenia są w pełni ekologiczne gdyż nie wykorzystują w procesie chłodzącym freonu lecz zwykłej wody.

Nasze klimatyzatory mają zastosowanie do schładzania i wymiany świeżego powietrza w takich obiektach jak:

– hale produkcyjne

– zakłady produkcji tworzyw sztucznych: wtryskownie, produkcja folii i opakowań

– zakłady produkcji i obróbki metali

– drukarnie

– szklarnie

– domy weselne i restauracje

– hale namiotowe

– serwerownie (Data Center)

– fermy drobiu, chlewnie i obory

Do mniejszych pomieszczeń niewymagających dopływu świeżego powietrza polecamy tradycyjne klimatyzatory sprężarkowe, do takich pomieszczeń jak:

– biura

– sklepy

– mieszkania

Obsługujemy obszar całej Polski, urządzenia dowozimy kurierem, jak również zapewniamy obsługę i montaż.

Do pomieszczeń wielkokubaturowych, w których wymagane jest dostarczenie dużej ilości świeżego chłodnego powietrza niskim kosztem, w krótkim czasie polecamy klimatyzatory ewaporacyjne.