Wymiana opon Gorzów

wymiana opon Gorzów Wielkopolski Od teraz wykonamy dla Państwa wymianę opon w naszym warsztacie samochodowym mieszczącym się w Gorzowie Wlkp. na ulicy Racławickiej 2. Dbanie o opony naszych samochodów jest bardzo ważne, wpływa bowiem bezpośrednio na nasze bezpieczeństwo podczas jazdy. Wymiana opon jest wykonywana cyklicznie. Opony zimowe zmieniamy przed zimą, a wymianę opon na letnie wykonujemy wiosną. Usługa wymiany kół i opon jest wykonywana przez naszych fachowców sprawnie i starannie, z zachowaniem zaleceń producentów opon. Nasi wulkanizatorzy bez problemu wymienią opony i koła bez względu na ilość cali obręczy aluminiowych.

Zapraszamy do zapoznania się również z innymi usługami naszego warsztatu.

wymiana opon GorzówOferujemy między innymi serwis klimatyzacji samochodowej, wymianę układu rozrządu, wymianę amortyzatorów, diagnostykę samochodową, wymianę płynów eksploatacyjnych oraz wiele więcej.Od pewnego czasu prowadzimy również dla Państwa wygody przechowalnię opon. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji na temat naszych usług.  Zapraszamy również do naszego sklepu w którym zaopatrzą się Państwo w akcesoria samochodowe.

 

 

Od wielu lat oferujemy również wynajem nagrzewnic, klimatyzatorów, nawilżaczy powietrza, osuszaczy i wentylatorów przemysłowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy kompleksowe usługi z zakresu klimatyzacji, wentylacji i chłodzenia pomieszczeń. Cały czas rozwijamy swoją ofertę o nowe usługi. Więcej informacji na temat wynajmu urządzeń znajdą Państwo na stronie https://www.szaniec.pl

Wulkanizacja

Szaniec S.C.

Racławicka 2, 66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:  603 182 249

e-mail: biuro@szaniec.pl