Polerowanie lamp samochodowych

Jedną z usług naszej firmy jest polerowanie lamp samochodowych.  Zmatowienie plastikowych kloszy samochodowych niestety jest zjawiskiem normalnym, chociaż jest również bardzo niebezpieczne zarówno dla ciebie jak innych użytkowników na drodze. Jeżeli więc klosze świecą coraz gorzej, są zmatowiałe i pożółkłe warto zlecić ich regeneracje profesjonalistom, dzięki czemu będziesz miał pewność, iż usługa zostanie wykonana prawidłowo.

Regeneracja kloszy musi zostać wykonana prawidłowo

Przed przystąpieniem do regeneracji kloszy zabezpieczamy dokładnie elementy wokół lamp. Następnie oczyszczamy i odtłuszczamy reflektory. Po wykonaniu tych czynności możemy przystąpić do polerowania kloszy, usuwając zarysowania i zażółcenia. Po regeneracji zabezpieczamy reflektory odpowiednimi środkami.

Regeneracja kloszy zapewni Ci nie tylko bezpieczeństwo na drodze, lecz sprawi również iż lampy ponownie staną się prawdziwą ozdobą twojego auta.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Nasz warsztat samochodowy znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim na ulicy Racławickiej 2. Nie czekaj, zaufaj profesjonalistom.

Skontaktuj się z nami:

SZANIEC S.C.

T. Bicki K. Sokołowski

Racławicka 2
66-400 Gorzów Wielkopolski
95 722 10 20