Wynajem nagrzewnic powietrzaWynajem nagrzewnic Opole

Firma Szaniec prowadzi wynajem nagrzewnic powietrza, klimatyzatorów i osuszaczy, jednym z miast jakie obsługujemy jest Opole. Nagrzewnice wysyłamy do klienta firmą kurierską ,a przypadku wynajmu dużych nagrzewnic mobilnych, na życzenie klienta dowozimy na miejsce, uruchamiamy, szkolimy i prowadzimy opiekę serwisową.

Zajmujemy się również sprzedażą i serwisem urządzeń. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie ogrzewania, chłodzenia oraz wentylacji.

Nagrzewnice powietrza

Wynajem nagrzewnicNasze nagrzewnice powietrza są niezwykle szybkim sposobem do ogrzewania pomieszczeń oraz lokalizacji otwartych. Zaletą naszych urządzeń jest ich mobilność oraz natychmiastowa gotowość do działania już po ich rozstawieniu. Nasze urządzenia wykorzystywane są  na halach produkcyjnych, uprawach oraz scenach koncertowych. Nagrzewnice olejowe świetnie sprawdzają się również podczas małych remontów jak i drobnych prac budowlanych. Firma Szaniec prowadzi również wynajem klimatyzatorów sprężarkowych i ewaporacyjnych, wynajem osuszaczy powietrza o różnej wydajności oraz nawilżaczy powietrza i agregatów prądotwórczych. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące wynajmu naszych urządzeń, zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 95 722 10 20 lub pod adresem e mail: biuro@szaniec.pl.