Wynajem nagrzewnic Poznań

Wynajem nagrzewnic powietrzaFirma Szaniec prowadzi wynajem nagrzewnic, jednym z miast jakie obsługujemy jest PoznańNagrzewnice wysyłamy do klientów z Poznania firmą kurierską, a przypadku wynajmu dużych nagrzewnic mobilnych, na życzenie klienta dowozimy na miejsce, uruchamiamy, szkolimy i prowadzimy opiekę serwisową. Posiadamy ogromny wybór urządzeń o różnej mocy w związku z tym, z pewnością dobierzemy urządzenia odpowiedniego typu i mocy, idealnie dostosowane do potrzeb klienta.

W naszej bogatej ofercie wynajmu znajdą Państwo także klimatyzatory, osuszacze powietrza i wentylatory przemysłowe. Zajmujemy się także sprzedażą urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych.

 

Zalety nagrzewnic powietrza

Z całą pewnością ogromną zaletą naszych urządzeń jest natychmiastowa gotowość do działania już po ich rozstawieniu. Nasze nagrzewnice olejowe wykorzystywane są:

  1. na halach produkcyjnych
  2. uprawach 
  3. scenach koncertowych.
  4. świetnie sprawdzają się również podczas małych remontów jak i drobnych prac budowlanych. 

Nagrzewnice gazowe

  • Przenośne nagrzewnice gazowe zasilane na propan butan. Występują w wersji ze sterowaniem ręcznym lub automatycznym, o mocy 10 kW do 82 kW.

Zastosowanie

Mają szerokie zastosowanie na budowach, w szklarniach i tunelach foliowych, oraz budynkach inwentarskich – w ogrzewanych obiektach musi być zapewniona prawidłowa wentylacja.

Nagrzewnice elektryczne

    • o mocy 2 kW do 22 kW zasilane prądem jednofazowym lub prądem trójfazowym . Moc nagrzewnicy i jej wydajność dobieramy w zależności od wielkości pomieszczenia i temperatury, którą chcemy utrzymywać.

Wynajmujemy nagrzewnice w Poznaniu, Warszawie, Krakowie oraz pozostałych miastach w Polsce. Firma Szaniec prowadzi również wynajem klimatyzatorów sprężarkowych i ewaporacyjnych, wynajem osuszaczy powietrza o różnej wydajności oraz nawilżaczy powietrza i agregatów prądotwórczych. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące wynajmu naszych urządzeń, zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 95 722 10 20 lub pod adresem e mail: biuro@szaniec.pl.