wynajem klimatyzatorówMontaż klimatyzatorów

Firma Szaniec prowadzi montaż klimatyzatorów na terenie całego kraju. Jedną z naszych realizacji było zamontowanie klimatyzatora ewaporacyjne do hali magazynowej Cellco w Kobylance koło Szczecina. Klimatyzacja ewaporacyjna jest to jeden z najtańszych sposobów chłodzenia na świecie. Jednym klimatyzatorem można schłodzić do 250 m2. Koszt chłodzenia klimatyzatorem ewaporacyjnym to tylko 10% w porównaniu do klimatyzatorów sprężarkowych.

 

W restauracji w Biłogoraju w województwie lubelskim zamontowaliśmy klimatyzator ewaporacyjny, który chłodzi sale obsługi zapewniając komfort w upalne dni. Zajmowaliśmy się również chłodzeniem domu weselnego Młyn nad Starą Regą w Tarnowie. Jeżeli chcą Państwo zapoznać się z naszymi innymi realizacjami zapraszamy na stronę http://www.szaniec.pl/realizacje. Prowadzimy wynajem i montaż klimatyzatorów na terenie całego kraju. Zajmujemy się także serwisem i sprzedażą urządzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza firma jest w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę w zakresie ogrzewania i klimatyzacji. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi usługami oferowanymi przez firmę Szaniec.

 

 

Wynajem, montaż i serwis klimatyzatorów, nagrzewnic i innych urządzeń

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Nagrzewnice powietrza gazowe, olejowe i elektryczne
  • Klimatyzatory ewaporacyjne i sprężarkowe
  • Osuszacze powietrza
  • Nawilżacze powietrza
  • Wentylatory przemysłowe
  • Agregaty prądotwórcze

Więcej informacji dotyczących wynajmu naszych urządzeń znajdą Państwo tutaj. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 95 722 10 20 lub e-mail: biuro@szaniec.pl