Wynajem nagrzewnic olejowych

nagrzewnice

Wynajem nagrzewnic olejowych

Prowadzimy wynajem nagrzewnic olejowych. Nasza wypożyczalnia nagrzewnic obsługuje teren całego kraju. Nagrzewnice olejowe wykorzystują jako źródło ciepła olej napędowy, opałowy lub olej przepracowany. Nagrzewnice dzielą się na urządzenia mobilne i stacjonarne.

Nagrzewnice stacjonarne

Nagrzewnice stacjonarne możemy podzielić na wymiennikowe i bezwymiennikowe. Nagrzewnice wymiennikowe posiadają wymiennik, a paliwo spalane jest w zamkniętej komorze spalania.  Spaliny odprowadzane są kominkiem na zewnątrz. Natomiast nagrzewnice olejowe bezwymiennikowe nie posiadają wymiennika. Powietrze przepływające przez te urządzenie ogrzewane jest bezpośrednio przez płomień spalanego paliwa. Nagrzewnica wyrzuca ciepłe powietrza razem ze spalinami.

nagrzewnica z wymiennikiem

Mobilne nagrzewnice olejowe najczęściej posiadają wbudowany zbiornik paliwa. Do urządzeń o większej mocy podłącza się zewnętrzny zbiornik paliwa jedno lub dwupłaszczowy.

Mobilność naszych urządzeń grzewczych oraz ich niewielkie rozmiary sprawiają iż są  niezastąpione podczas wykorzystywania ich w przeróżnych miejscach – począwszy od drobnych prac remontowych, hal produkcyjnych, scen koncertowych na uprawach kończąc. Wynajem nagrzewnic to nasza specjalność. Nasze urządzenia są gotowe do użytku już po ich rozstawieniu. Prostota obsługi i niezawodność naszych urządzeń sprawią iż będą Państwo całkowicie usatysfakcjonowani z ich wyboru.

Wynajem nagrzewnic olejowych